Email: info@cemilpension.com

Phone: +90 532 522 38 14

2001 2002 2003 2004 galerion

  

Hoşgeldiniz!

Cemil's Guest House, Antalya'nın cennet beldesi Çıralı'da kurulmuş, sıcak ve sevimli bir pansiyondur.

Daima gülümseyen yüzler, uzun süreli dostluklar, kendi evinin rahatlığını arayan, huzurlu ve sakin bir tatil yapmak isteyenlerin vazgeçilmez yeri Cemil's Guest House'a sizleride bekliyoruz. Konuklarımız genelde, ya önceden de gelip konaklamış olanlar ya da tavsiye üzerine gelenlerden oluşur.

Cemil's Guest House, Antalya'ya 80 km uzaklıkta, şirin bir kasaba olan Çıralı'nın ilk pansiyon ve restaurantlarındandır. Çıralı kumsalı 4 km uzunluğunda olup genişliği 50-100 metre arasında değişmektedir. Kumsal denizden itibaren yumuşak bir eğimle yükselmektedir. Her iki ucunda kayalıklarla sınırlanmıştır.

Çıralı 'nın Olimpos 'la birlikte anılmasının nedenlerinden birisi kumsallarının birbirine yakın olması ise de, kanımızca asıl neden, Yunan Mitolojisine başlı başına bir efsane kazandıran Yanartaş 'ın Çıralı 'ya yakın olması ve Çıralı 'nın adını Yanartaş 'dan almasıdır. Yanartaş adı verilen, sürekli yanan doğal gaz çıkışları Çıralı 'yı kuzeybatıdan çeviren ofiyolitik kayaçlar içerisinde yer almaktadır.

 

Daima Gülümseyen Yüzler!


Daima gülümseyen yüzler, uzun süreli dostluklar, kendi evinin rahatlığını arayan, huzurlu ve sakin bir tatil yapmak isteyenlerin vazgeçilmez yeri.


 

Bize Ulaşın!

Tel : +90 242 825 73 62

Mobile : +90 532 522 38 14

E-Mail: info@cemilsguesthouse.com

Mail Grubumuza Üye Olun

Çıralı en son haberler için üye olmanız yeterli.

 

 

Photos